Prosinec 2011

Japonská panenka & rusovlasá slečna

28. prosince 2011 v 12:03 T V O R B A
První skenování s uvědomělým kritickým pohledem.
Práce se skenem je peklo, když s ním manipulujete poprvé. Vůbec nevím jak nastavovat formáty a jak s ním pracovat. Narvat A3 do A4 taky není žádná sranda..

Taková skica nanečisto bez předlohy. Vím panenky bývají dokonalé - rovnoměrné rysy, malinké plné rty, ale přesto se mi na te mojí něco líbí. Možná ten strhaný výraz? :D Dobrá vypadá spíš jako nepravděpodobná dívenka z plantáží, ale i tak. Po dlouhé době jsem si uvědomila, že vůbec neumím portréty.. tady ještě rozmazávání prstem a nerealistické stínování, které krade portrétu duši ^^˝..Tužka, vodovka, pastelka tuš..
Zbožňuji ten účes.
Rusovláska - Nuun.
Vše je obtáhlé tuší a vytřepanou rukou. Bude se dodělávat.


Higashi no Eden

15. prosince 2011 v 10:40 Higashi no Eden


Japonsky: 東のエデン
Počet epizod: 11 + film
Žánr: Josei, Romantika, Spiknutí, Akce, Drama

ONLINE (registrace zdarma, nutná!) : Animetym

RECENZE:
˝Každý z nás je individuální osoba, která chce pro něco existovat..˝
Co si takhle zahrát hru, která by mohla změnit osud lidstva a celé země? Tajemný pán Outside si vybere 12 jediců, kterým poskytne v uvozovkách kouzelný telefon. Proč kouzelný? Každý telefon zahrnuje finanční obnos v hodnotě deseti miliard jenů a na druhé straně sluchátka je neznámá Juiz, která za pomocí těhle peněz, v rámci mezí, vyplní každý požadavek. Má to jeden háček - jakmile si vlastníkem telefonu, stal si se Selecaem a jsi figurkou ve hře pana Outsidera. Pravidla jsou jednoduchá - s penězi nakládej jak chceš, ale pokud chceš vyhrát a tím pádem přežít, tak je zapotřebí všechno zhodnotit ve prospěch upadající země a stát se spasitelem ! Nejproduktivnější vyhrává a pro ostatní si příjde smrt v podobě obávaného Supportera o jehož identitě si nikdy nemůžeš být jistý.
Noblesse oblige, hra začíná !