Listopad 2011

Yamato nadeshiko shichi henge

18. listopadu 2011 v 6:25 Yamato Nadeshiko Shichi henge


Japnsky: ヤマトナデシコ七変化
Počet epizod: 25
Žánr: Komedie, Shoujo, Groteska, Superdeformace, Černý humor

ONLINE (registrace zdarma, nutná !) : Animetym

RECENZE:
Kyouhei, Ranmaru, Takenaga, a Yukinojou jsou pohlední, oblíbení a studující kluci, kteří žijou v obrovském sídle jedné bohatější ženy, které říkají Tetičko. Ta jim jednoho dne nabídne zajímavý obchod. Když vychovají z její neteře Sunako pravou dámu, tak nebudou muset platit nájemné. To jim příjde jako velice výhodná nabídka jak si ulechčit od nájemného a ještě k tomu využít jejich kultivovanost a šarm na mladou dívku. S nadšením to příjmou. Když čekají na příjezd Sunako, tak je vyleká a traumatizuje nějaká zanedbaná a děsivě temná holka ukrytá v keři. K jejich smůle je to právě ta neteř ze které mají udělat ženu na úrovni.. Už z počátku se její převýchova zdá naprosto nemožná.. Sunako se zavírá do odstrašujícího a depresivního temného pokoje s plastovými figurínami, kostlivci a všemožnou havětí v doprovodu se zbírkou hororů a k tomu všemu odmítá vylézat, otevřít se a spolupracovat. Díky svému zážitku z minulosti kdy jí odmítl jeden kluk se slovy ˝že je ošklivá˝, tak už dávno vzdala boj se vzhledem a nehodlá to měnit. I když jsou z toho všichni zmatení a neví jak dál, tak přesto se nehodlají vzdát bez boje a rozhodnou se vynaložit všechno své úsílí, aby Sunako změnili k obrazu svému a byli zbaveni povinnosti platit nájemné. Celé anime je v humorném a zábavném duchu se zajímavýma příhodama na cestě k dosažení cílů .)

Ao no Exorcist

9. listopadu 2011 v 16:26 Ao no ExorcistJaponsky: 青の祓魔師
Počet epizod: 25
Žánr: Akce, fantasy, školní život, shounen, nadpřirozeno

ONLINE : ZDE

RECENZE:
Existoujou dvě dimenze, které proti sobě stojí jako odrazy v zrcadle.. Assiah je svět ve kterém žijí lidé a v Gehhenně naopak démoni.. cestování mezi těmito dvěma světy je nemožné, ale démoni dokážou posednout mysl lidí z druhéhého světa. Vládce démonů by taky rád zavítal do lidského světa, ale v celém Assiahu není lidské tělo, které by uneslo jeho sílu. Tak se rozhodne takového člověka stvořit /Rin/.

V. Dess ˝Dreams without colors˝

8. listopadu 2011 v 23:53 Blog

Hnědě vytuněný lay v hudebním duchu s Megurine Lukou .)


Sayonara Zetsubou Sensei

6. listopadu 2011 v 17:22 Sayonara Zetsubou Sensei


Japonsky: 俗・さよなら絶望先生
Počet epizod: 13
Žánr: Komedie, Parodie, Podle mangy, Shounen, Školní život, Vyšší střední škola

ONLINE (registrace zdarma, nutná!) : AKT-Team

RECENZE:
Příběh začíná u krásného rozkvetlého stromu sakury, kde se právě chystá oběsit učitel Itoshiki Nozuma. Nozuma je néjen velký pesimista, ale dá se říct, že je to člověk se sebedestruktivními myšlenkami. Vše má pouze špatnou a zápornou stránku a naděje a sny jsou pouze nesplnitelné a ubohé bláboly.. proto je už dávno rozhodnutý ukončit svůj žalostný a bez radostný život. Ale osud zřejmě jeho smrt ještě nechtěl, protože mu do cesty vstopí jeho pravý opak. Jeho budoucí studentka Kafuka Fuura, která ho strhne i se smyčkou ze stromu a její optimistickou povahou ho psychycky napsrosto odrovná. A tím začíná komický příběh plný grotesek a nevyrovnaností učitelé Nozumi a jeho třýdy 2-H. /anime je sice bez pořádného děje, ale určitě se zasmějete .)/

Paradise Kiss

6. listopadu 2011 v 13:34 Paradise Kiss


Japonsky: パラダイス・キス
Počet epizod: 12
Žánr: Romantika, Drama, lehká Komedie, Styl

ONLINE : ZDE

RECENZE:
˝Za dveřmi, které jsou na mě až moc růžové..˝ Hayasaka Yukari je obyčejná středoškolačka. Jediné na co myslí je to, aby se dostala na prestižní univerzitu a tak splnila požadavky své přísné a ctižádostivé matky. Ale i přes veškerou svou snahu ví, že učení není její silnou stránkou a nikdy nebude, tak dobrá jako její mladší bratr. Jednoho dne jí na přeplněné ulici zastaví podezřely muž s opirciengovaným obličejem a mumlá něco o jejím krásném vzhledu. Yukari se, ale vyděsí a tak bude chtít od něj utéct, ale v tom vrazí do vysoké podivné dámy a povšimne si, že se zná s podezřelým týpkem, pomyslí si, že je to bůh smrti a omdlí. Když se probírá uvidí roztomilou tvářičku Miwako, ale pak si uvědomí, že jí podezřelý týpek s podivnou dámou zatáhly do jakéhosi ateliéru. Tam jí učiní nabídku, aby se stala jejich modelkou, protože jsou to všichni studenti návrhářské školy a potřebují někoho, kdo by předvedl na festivalu jejich šaty. Samozřejmě to hned zavrhne, protože má v hlavě jenom školu a to, aby nezklamala svou matku. Když odtamtud odejde vytratí svůj studenský průkaz. Miwako ho najde a ukáže fotku Yukari, která je v něm Georgovi, který je hlavním pohonem a géniem té malé návrhářské skupinky. Ihned ho také zaujme a tak jí vyhledá. Yukari se stále vyvlíká a tak jí dá čas na rozmyšlenou do 3 dnů. Okouzlená šarmem Georga a atmosférou v ateliéru nakonec nabídku příjme a začne spolupracovat na projektu. Ovšem i tato mince má dvě strany. Zjistí, že její život nemusí být nudný jako doposud a jeho náplň nemusí být jenom škola a prioritní přání matky. Naneštěstí když začne vynechávat se její prospěch a šance na univerzitu horší, ale ona se stejně už vidí úplně někde jinde...

Lovely Complex

6. listopadu 2011 v 13:33 Lovely Complex


Japonsky: ラブ★コン
Počet epizod: 24
Žánr: Komedie, Romantika, Školní

ONLINE : ZDE

RECENZE:
Koizumi Risa je normální dívka teda až na to, že měří 172cm a to je u dívek v Japonsku dost neobvyklé. Naopak Atsushi Otani měří pouhých 156cm, které mu podle jeho soudku ubírají na mužnosti. A tak Risa stejně jako Otani mají komplex ze své výšky. A najít si stejně vysokého partnera není tak jednoduché. Málokdo je bere vážně, protože vedle sebe působí spíš jako komické duo. Přesto se rozhodnou ukončit svou osamnělost a dají si sázku o to kdo z nich si najde dříve partnera. Na jednu stranu se hašteří, ale na druhou stranu se podporují a navzájem spolu soucítí. Jejich blízcí přátelé, ale vidí to co oni zatím přehlížejí.. že není třeba hledat jinde, když samy sobě by mohly být perfektním protějškem. Ale na to nechtějí ani jeden přistoupit vzhledem k jejich směšnému rozdílu výšky a jejich malé, ale nevinné rivalitě. Ale nikomu neunikne, že mají toho více společného než se zdá. Výborně si rozumí a jsou neskuteční fanoušci zpěváka Umibouzi. Mají rádi stejné věci a smysl pro zábavu. Když si Risa začne uvědomovat, že se do Otaniho zamilovala, tak začne plánovat vyznání, ale moc jí to nevychází. Otani má opožděné myšlení a ani ve snu by ho tato varianta nenapadla.