Říjen 2011

IV. Dess ˝Brighten my heart˝

21. října 2011 v 4:09 Blog

Ne, tohle opravdu není parte. Libí se mi kombinace barev syté fialové a černé.
Lay dostal podobu morbidně smýšlející Sunako


Vzpomínka na letní vánek..

7. října 2011 v 14:12 T V O R B A

Když 13ti letá holčička maluje své první anime alterego.
:)


Death Note - pravidla zápisníku

7. října 2011 v 12:20


Zde je návod jak zápisník smrti funguje a jak ho lze využít.

Death Note

6. října 2011 v 15:59 Death Note


Japonsky: デスノート
Počet epizod: 37
Žánr: Psychologický triller, Detektivní, Záhady, Logický, Fantasy


ONLINE : Kage.cz

RECENZE:
˝Tento svět je.. prohnilý!˝
Černý zápisník padá na zem.. černý zápisník, který byl upuštěn do světa lidí jedním z bohů smrti (shinigami).. černý zápisník s význačným názvem ˝Death Note˝ (zápisník smrti).. černý zápisník s neobyčejnou mocí...
Syn velitele Japonské policie Light Yagami je velice geniální člověk a zastánce spravedlnosti jako jeho otec.. rád by pokračoval po tvrdém studiu v jeho šlápějích.. avšak jednoho dne upoutá jeho pozornost černý zápisník, který padá na zem.. najde ho a přečte ˝Člověk jehož jméno je zapsáno v zápisníku zemře..˝ ironicky si v myšlenkách odvětí, že je to směšné.. i přesto, že usoudil jaká to je hloupost si deník sebou vezme domů a rozhodne se přečíst návod.. stále mu to připadá jako hloupý žert, ale když uvidí v živém vysílání zprávy o únosci a vrahovi zabarikádovaném s rukojmími, tak podle identifikace zapíše jeho jméno do deníku.. v jeho největším přesvědšení, že deník je podvrh ho šokuje zpráva, že únosce kolaboval a zemřel... že by to opravdu fungovalo? Rozhodne se to vyzkoušet ještě jednou.. a deník opět vykoná svou práci.. ano Death Note je skutečný ! Pak se mu zjeví majitel upuštěného zápisníku Ryuuk - shinigami, kterého spatří každý, kdo se jen deníku dotkne. Ryuuk upustil deník jenom z nudy, ale teď bude po boku Lighta jako nezaujatý přihlížející.. Light se rozhodne využívat zápisník k zabíjení neodsouzených nebo špatně souzených vrahů a podobné prohnilé existence, která páchá ve světě zlo a nebyla spravedlivě potrestaná ba naopak vyvázla bez trestu za svoje ohavné činy.. bude tajně psát jejich jména, aby nastolil řád a vyhubil ve světě zločin.. ale nic neprojde bez povšimnutí... lidem začne docházet, že je to až moc velká shoda náhod a že za tím musí někdo stát.. i když neznájí jeho identitu začnou mu říkát ˝Kira˝. Získá si příznivce, kteří se raduji ze spravedlnosti, ale taky odpůrce, kteří jeho zabíjení berou jako velice vážný zločin ! Nikdo netuší jak to dělá, ale označí ho za masového vraha.. Otec Lighta ironicky dostane tento případ, aby vyhledal a zadržel Kiru.. jenže se nedokážou pohnout z místa.. tak se tady objeví jeden proslulý detektiv, génius a stratég se jménem/pseudonymem ˝L˝.. a jestly by někdo Kiru dokázal dostat, tak je to právě on ! Avšak jak Light, tak i L jsou oba velice paličatí a taktičtí.. Lighta jakožto Kiru začne L podezdřívat, ale nemá žádné plnohodnotné důkazy a Light to vždycky zvládá uhrát, aby byl mimo podezření.. o tomhle to celé je.. Kira - bůh nebo vrah? Vyšetřování pokračuje.. Kira musí být dopaden..

Fairy Tail

5. října 2011 v 10:40 Fairy Tail


Japonsky: フェアリーテイル
Počet epizod: Pořád vychází
Žánr: Komedie, Akce, Dobrodružství, Fantasy, Magie, Shounen

ONLINE (registrace zdarma, nutná!) : Animetym

RECENZE:
V zemi kde existuje magie se vyskytují samozřejmě mágové.. Ti se spojují do cechů a společně dostávají práci v podobě různých úkolů. Ovšem jeden cech vyčnívá.. je to známý, praštěný cech plný přátelství, dobrodružství, síly a dobra zvaný ˝Fairy Tail˝ !