Září 2011

Vampire Knight Online CZ - SK titulky

29. září 2011 v 19:54

Vampire Knight - První Série
(odkazy na zkouknito.cz)

1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 8 / 9 / 10 / 11 / 12 / 13Vampire Knight Guilty - Druhá Série
(něco na zkouknito.cz něco na Megavideu)

1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 8 / 9 / 10 / 11 / 12 / 13


Vampire Knight

29. září 2011 v 19:12 Vampire Knight


Japonsky: ヴァンパイア騎士
Počet epizod: I. série - 13, II. série 13
Žánr: Bishounen, Pocity úzkosti, Romantika, Shoujo, Upíři

ONLINE : ZDE

RECENZE:
˝Sníh zbarvený do rudé barvy..˝ Všechno to začíná touto vzpomínkou z dětství od Yuuki Cross, která toho zasněženého dne byla zachráněna před zlým upírem jiným upírem, který se ovšem jevil jako dobrý, krásný, mladý muž s tesáky.. byl to Kaname Kuran čistokrevný upír (což mezi upíry znamená respekt a ojedinělost..) Yuuki se toho dne znovu narodila a do mladíka se zamilovala a jelikož si ze své minulosti nic jiného nepamatovala, tak jí Kaname svěřil do péče Kaienovi Crossovi (bývalý lovec upírů, ale držel to v tajnosti). O 6 let později Kaien přivedl domů chlapce Zera Kiryuu, kterého postihl opravdu oškliví osud když jeho rodiče, kteří byly známý lovci upírů zabil upír.. Zero choval jakožto potomek lovců a budoucí lovec k upírům neskutečnou zášť.. když se Kaien rozhodl založit Akademii Cross, tak měla sloužit jako škola se dvěma třídami - denní pro normální lidi a noční pro upíry, aby dosáhl mezi nimi smíru a dokázal, že můžou společně fungovat i ve společnosti. A tak se Yuuki a Zero staly na škole prefekti neboli ochránci akademie, aby tyto zájmy uhlídaly.. avšak stále se děla spousta věcí zahalené tajemstvím.. o neobvyklosti noční třídy, o Zerovém zvláštním chování nebo o Yuukině minulosti..

Bleach

29. září 2011 v 6:06 Bleach


Japonsky: ブリーチ
Počet epizod: přes 300, zatím neukončený
Žánr: Akční, Boj s meči, Shounen, Fantasy, Komedie, Drama

ONLINE (naleznete na MEGAVIDEU..) : Kage.cz

RECENZE:
Kurosaki Ichigo je 15 letý student prvního ročníku na střední škole. Jeví se jako normální kluk až na to, že od narození vidí duchy. Žije se svým otcem a dvěma sestrami. Jednoho dne mu do pokoje oknem vstoupí nějaká holka oblečená v černém kimonu. Její jméno je Kuchiki Rukia a je to shinigami - neboli bůh smrti, který ničí zlé duchy ˝Hollow˝ a ochraňuje ty dobré, které převádí tak zvaně přes smrtelný práh. Dost jí zarazilo, že jí Ichigo vidí avšak Hollow, kterého přišla zničit se objevil v Ichigově domě, tak neměla čas nad tím uvažovat. Při bitvě s Hollowem se poraní a není schopná dále bojovat a tak se rozhodne pro krajní řešení a propůjčí svou sílu Ichigovi a ten díky tomu porazí Hollowa. Ovšem má to háček. Rukia se nějakou dobu nemůže vrátit do Soul Society (domov všech shinigami) a tak zůstane v lidském těle jako nová spolužačka. Taky nemůže vykonávat svou práci shinigami a tak bude na to odkázán Ichigo. Ichiga v roly shinigami potká spoustu nebezpečných situací, ale nalezne i přátelé a nepřátelé.. ale tím, že Rukia propůjčila svou sílu Ichigovi, porušila pravidla Soul Society a má být za to potrestaná. Nejdříve ji, ale musí dostat do Soul Society členové třetí divize, Kapitán Kuchiki Byakuya (Rukiin nevlastní bratr) a další.. Kapitán Abarai Renji (blízký člověk Rukii už od dětství..). Samozřejmě Ichigo to nechce nechat jen tak a Rukiu zachránit.. a tak začíná nebezpečná mise !

Anime Seznam

27. září 2011 v 15:20
Seznam je tvořený z anime, které jsem shlédla. Obsahuje mé osobní recenze. U každé určité anime naleznete online odkazy, kde jí lze shlédnout. /Respektujte a nekopírujte, případně to oznamte a zadejte zdroj mého blogu./

_ _ _ _ _ _ _ _ _ ____________________

OBSAH : krátké/dlouhé anime, filmy

Anime podle žánrů: ZDE

AAo no Exorcist
B
Bakuman
Blood +
CC
DDeath Note
EElfen Lied
F
Fruits Basket
GGravitation
H
Honey and Clover
ChChobits
IInuyasha
JJigoku Shoujo
K
Kuroshitsuji
LLovely Complex
MM
N
Nodame Cantabile
OOne Piece
PParadise Kiss
QQ
RR
S
Saiunkoku Monogatari
TToradora
UU
VVampire Knight
WW
XX
YYamato Nadeshiko Shichi henge
ZZero no Tsukaima
*
5 Centimeters Per Second


Chobits

24. září 2011 v 10:20 Chobits


Japonsky: ちょびっツ
Počet epizod: 26
Žánr: Komedie, Lehké ecchi, Drama, Sci-fi

ONLINE (registrace zdarma, nutná!) : Animetym

RECENZE:
Motosuva Hideki je chudý student, který pochází z farmy. Naneštěstí se opět nedostal na vysokou školu a tak se rozhodne vydat do Tokia, kde chce začít chodit do přípravných kurzů, aby se zvýšili jeho šance na přijetí. Hned po příjezdu do města ho okouzlí moderní počítačová technologie v podání robotů ˝neboli ˝Persconi˝.. moc by si přál jednoho vlastnit, ale jeho studentské finace, které mu vystačí tak akurád na nájem a stravu mu to nedovolují. Když se jednoho večera vrací domů na ubytovnu, tak zahlédne nahou dívku v odpadcích, když se vzpamatuje z šoku zjistí, že se nejedná o člověka, ale právě o Perscona a tak se rozhodne vzít ho/jí sebou. Hidekiho zvrhlé a zároveň nesmělé uvažování mu způsobí komplikace při zapnutí Perscona a když už konečně objeví (xD) skryté zapínání tohohle robota, tak zjistí, že jediné co dokáže říct je ˝Chii˝.. to ho také přivede na myšlenku, že byla vyhozena právě kvůli této vadě. Ale jak se ukáže časem tak Chii (jak jí taky začne říkat..) není obyčejný Perscon a tohle se taky bude projevovat v jejích zvláštnostech jako je učenlivost řeči a citů..
/..asi každému to Chii připomíná Nyuu s Elfen Lied :D/

Beelzebub

24. září 2011 v 10:00 Beelzebub


Japonsky: べるぜバブ
Počet epizod: 37
Žánr: Akční, Delikventi, Démoni, Komedie, Podle mangy, Shounen, Školní život

ONLINE (registrace zdarma, nutná!) : Animetym, AKT-Team

RECENZE:
Oga Tatsumi chodí na Ishiyamskou střední školu, která je považována za školu pro delikventy, přičemž je právě Oga považován za toho nejobávanějšího. Jednou, když se tak povaluje u řeky, vidí na ní plout muže, kterého vytáhne na břeh. Ten se před ním doslova rozpulí a vypadne z něho malý chlapec Beel v batolecím věku. Bohužel pro Ogu je to syn krále Démonů, který má za úkol zničit lidstvo a podle jeho otce si na zemi musí zvolit silného ochránce (spíš matku xD), který by ho k tomu vychoval. A tak se k Ogovi doslova připoutá. Když tohle Ogovi dojde, tak se ze všech sil snaží najít ještě většího vyvrhela než je on, který by se více zalíbil malému Beelovi a tak se ho zbavil. Hold, dá se říct, že tím to jenom zhoršuje, protože každý boj má prakticky předem vyhraný, ať je počet soupeřů sebevětší.. on sám začíná získávat větší sílu a tím více se k němu Beel má..

Jigoku Shoujo

21. září 2011 v 19:00 Jikogu Shoujo


Japonsky: 地獄少女
Počet epizod: 26
Žánr: Nevraživost, Seinen, Tragédie

ONLINE (registrace zdarma, nutná!) : Animetym

RECENZE:
Ve světě kde je tolik nespravedlnosti, špatností a zla se vyskytují pomstychtivý lidé. Avšak né každému stačí ˝oko za oko zub za zub˝.. někdy za určitou nespravedlnost či tyranii je třeba zaplatit cenou nejvyšší ! Proto se takovím lidem vždy o půlnoci zjeví pomocí internetu či zpráv záhadná nebezpečná dohoda s podsvětím, která jim umožňuje svou pomstu vykonat a toho jenž jim zatěžuje život doslova poslat do pekel. Když se rozhodnou pro uskutečnění této dohody zjeví se dívka z pekel ˝HELL GIRL˝ neboli AI Enma, která předá symbolickou panenku /připomínající woodo/ a při rozvázání červené stužky na panence je dohoda zpečetěna a dívka odvede objeť přímo do pekla.. ale má to i svou stinnou stránku, protože nic není zadarmo a proto se mstitelovi objeví na těle symbol, který mu bude do konce života připomínat, že i on sám po své smrti za svou pomstu příjde do pekla.

Gravitation

21. září 2011 v 19:00 Gravitation


Japonsky: グラビテーション
Počet epizod: 13 + 2 OVA
Žánr: Komedie, hudba, romantika, yaoi

ONLINE (registrace zdarma, nutná!) : Animetym

RECENZE:
Shindo Shuichi je mladý zpěvák, který založil kapelu ˝Bad Luck˝se svým nejlepším kamarádem kytaristou Nakaho Hiroshim. Společně se chcou prosadit a proslavit v hudební brandži a tak Shuichi tvrdě dře, aby dokázal tohle a zárověň překonal svůj vzor Sakumu Ryuchiho frontmena rozpadlé kapely Nittle Grasper. Shuichi jednoho dne upustí v parku papír s textem nejnovější písně a ten přečte neznámý můž, který ho označí za nulový talent. Shuichi je z toho v depresi jelikož jejich debutová píseň je v nedohlednu.. Když náhodou uvidí onoho muže v televizi dozví se, že je to známý spisovatel románů pro ženy a tak začne se projevovat i první náznak přitažlivosti..

III. Dess ˝I´m your Lotus˝

21. září 2011 v 4:45 Blog

Lotus ! Tak krásné slovo, tak jsem na něj zaostřila .)


II. Dess ˝I keep at bay˝

16. září 2011 v 19:59 Blog

Jako bych dostala facku od cukrové vaty politou karamelem.